Plus500

O Plus500

Plus500CY Ltd. je poskytovateľom kontraktov na rozdiel (CFD) na trhu, ktorý prináša jedinečné podmienky obchodovania pre akcie, Forex, komodity, ETF, opcie a indexy spolu s inovačnou obchodnou technológiou. Pôsobí takmer po celom svete. Stránky a služby sú ponúkané v 32 jazykoch. Samozrejmosťou je aj slovenčina.

Plus500 obchodná platforma je ponúkaná spoločnosťou Plus500CY Ltd. Preto je Plus500CY Ltd vydavateľom a predajcom finančných produktov opísaných alebo dostupných na ich webovej stránke. Plus500 Ltd je spoločnosť sídliaca v Izraeli. Spoločnosť je autorizovaná a regulovaná Cyperskou komisiou pre reguláciu cenných papierov (CySEC) a ponúka kontrakty na rozdiel (CFD) na rôzne podkladové produkty. Spoločnosť je rýchlo rastúcim poskytovateľom CFD a momentálne ponúka portfólio viac než 2000 nástrojov. Plus500CY Ltd je dcérskou spoločnosťou Plus500 Ltd, spoločnosti na zozname Londýnskej burzy cenných papierov (LSE).

Najlepšie hodnotený poskytovateľ CFD

Plus500 je najlepšie hodnotenou aplikáciou na obchodovanie s CFD v AppStore spoločnosti Apple a Google Play, pretože sa jednoducho používa, ale je výkonná vďaka mnohým pokročilým funkciám. Zahŕňa aj CFD na najobľúbenejšie finančné nástroje.

Vaše peniaze

Keď si otvoríte konto, spoločnosť Plus500CY Ltd bude uchovávať vaše peniaze oddelene, v súlade s pravidlami pre peniaze klientov Komisie pre burzy cenných papierov na Cypre.

Ako začať – Demo účet

Začať obchodovať môžete hneď po otvorení účtu. Záleží len na vás, či sa hneď pustíte do obchodovania. To bude záležať na vašich skúsenostiach a vedomostiach. Pokiaľ s obchodovaním online začínate, tak začnite s demo účtom.

Demo účet ponúka Plus500 všetkým svojim obchodníkom. Získate od nich €40,000 (alebo $50,000) vo virtuálnych peniazoch. Demo účet je jedinečná príležitosť, ako si všetko vyskúšať v reálnom prostredí.

Ako sa zaregistrovať

K tomu, aby ste mohli začať obchodovať na stránke Plus500, potrebujete vlastný účet. Ten získate, keď sa zaregistrujete. Registrácia je zadarmo a trvá len pár minút. Ako postupovať:

Kliknite na tento odkaz pre zaregistrovanie.
Dostanete sa na stránku s registračným formulárom, kde zadáte svoj email, heslo a kliknete na Vytvoriť účet.
Na vami zadaný email vám dôjde potvrdzovacie účet, ktorý musíte potvrdiť.
Potom vo vašej obchodovacej platforme kliknite na odkaz.

Ponuka, kde dokončíte potvrdenie vášho účtu vyplnením osobných údajov ako je meno, priezvisko, dátum narodenia, bydlisko a ďalšie.

Ako vložiť peniaze

Akonáhle všetko potvrdíte, budete potrebovať vložiť na svoj účet peňažné prostriedky, ktoré použijete na nákup inštrumentov. Vykonať vklad možno niekoľkými spôsobmi a všetko je veľmi jednoduché.V obchodovacie platforme kliknite na Ponuka a Vklad. Na výber máte z týchto platobných metód: internetová peňaženka – Skrill, PayPal, kreditná karta a bankový prevod.