Markets.com

O Markets.com

Markets.com je známym poskytovateľom služieb na trhu pre obchodníkov, na ktorého stránkach môžete obchodovať s CFD na veľké množstvo inštrumentov ako je Forex, ale môžete obchodovať aj s komoditami, akciami, indexmi a ETF. Markets ponúka svoje služby od roku 2009. Tie sú preložené do 21 rôznych jazykov vrátane češtiny. Služby sú ponúkané po celom svete a má klientov z viac ako 100 krajín.

Markets.com je regulovaný a má povolenie ponúkať investičné služby. Je držiteľom licencie na poskytovanie služieb od Cyperskej komisie pre cenné papiere a splnomocnenie od Rady finančných služieb. Teda môže svoje služby ponúkať aj v ďalších krajinách Európskej únie.

Markets.com je vlastnená spoločnosťou Markets Limited a je dcérskou spoločnosťou Playtech PLC – jedná sa o známu a veľkú spoločnosť, ktorá je obchodovaná na hlavnom trhu Londýnskej burzy ale aj v rámci indexu FTSE 250.

Ako sa zaregistrovať?

Ak budete chcieť začať obchodovať na Markets.com, budete si musieť otvoriť vlastný účet. Ten získate vyplnením registračného formulára.

Kliknite na tento odkaz, aby ste sa dostali na hlavnú stránku Markets.com. **79% retailových investorov stráca peniaze pri obchodovaní s CFD s týmto poskytovateľom.
Tam kliknite na odkaz uprostred stránky – Začnite obchodovať.
Zadajte email a heslo a potvrďte kliknutím na Otvoriť účet.
Na email vám príde overovací email, ktorý musíte potvrdiť.
Potom už si pustite obchodovacie platformu a môžete začať.

 

Napriek tomu by sme hlavne začínajúcim obchodníkom odporučili začať obchodovať na demo účte. Demo účet vyzerá rovnako ako ten s reálnymi peniazmi. Tým si vyskúšate platformu a naučíte sa využívať všetky pomôcky, ktoré Market platfoma ponúka.

Na začiatok dostanete $10,000 virtuálnych peňazí, s ktorými môžete obchodovať, ako chcete. Hlavné výhody obchodovanie na demo účte sú:

Vyskúšate si obchodovacie platformy.
Uzavretie niekoľkých prvých pozícií, aby ste videli, ako sa obchodovanie robí.
Máte možnosť vidieť reálne ceny trhov.

Ako vložiť peňažné prostriedky?

Vklad urobíte v obchodovacej platforme kliknutím na odkaz v menu hore na Vložiť prostriedky. Predtým je ešte potrebné zadať niektoré ďalšie údaje a vyplniť dotazník ohľadom vašich znalostí a skúseností s online obchodovaním. Potom si už len vyberte platobnú metódu a sumu, ktorú chcete previesť. Na výber máte debetné a kreditné karty, internetovú peňaženku Skrill a Neteller, bankový prevod a Fast Bank Transfer.

Minimálny vklad pre všetky metódy je 100 $. Markets.com žiadne poplatky za vklad neúčtuje. Napriek tomu tu môžu byť určité poplatky od vašej banky alebo inej Vami zvolenej metódy.

Cvičný účet

Markets ponúka všetkým svojim novým klientom možnosť praktizovať na cvičnom účte. Kliknite na tento odkaz, aby ste sa dostali na cvičný účet. (**87% retailových investorov stráca peniaze pri obchodovaní s CFD s týmto poskytovateľom.)