IQ Option

O IQ option

Tento broker vznikol v roku 2013 a v niekoľkých ohľadoch je unikátny a pre slovenských obchodníkov. IQ Option Europe Ltd. sídli rovnako ako drvivá väčšina európskych regulovaných brokerov na Cypre a je regulovaný CySEC. Má oprávnenie poskytovať svoje služby aj v ostatných krajinách Európskej únie vrátane Slovenskej republiky.

IQ Option má viac ako 14 miliónov zákazníkov v 178 krajinách sveta, ktorým mesačne vyplatí okolo 5,7 milióna dolárov na výberoch ziskov, priemerne spracuje požiadavka na výber peňazí za jeden pracovný deň a denne realizuje viac ako tri milióny obchodov.

IQ Option ponúka u obchodovanie viac ako 500 podkladových aktív a kryje menové páry, akcie, komodity a akciové indexy.

Typy účtov

Vedľa demo účtu zadarmo ponúka IQ Option dva účty pre obchodovanie so skutočnými peniazmi: Real a VIP. Minimálny vklad u Real je 10 dolárov a u VIP 3000 dolárov. Hlavným rozdielom medzi účtami je osobná podpora a účasť zdarma vo vybraných súťažiach.

Kliknite na tento odkaz pre registrovanie (vrátane demo účtu).

**87% retailových investorov stráca peniaze pri obchodovaní s CFD s týmto poskytovateľom.

Obchodná platforma

Obchodná platforma IQ Option je rýchla a umožňuje dobrú základnú technickú analýzu. Môžete jej spustiť v bežnom internetovom prehliadači alebo si ju stiahnuť a nainštalovať ako samostatnú aplikáciu. Existuje aj v mobilných verziách.

Platforma umožňuje zobraziť až 9 grafov naraz a ponúka mnoho rôznych časových rámcov (sekundové, minútové, štvrťhodinové, hodinové … až mesačné). Obchodná platforma IQ Option najlepšia, čo dnes u brokerov môžete nájsť.

Demo účet

Demo účet si môžete u IQ Option (upozornenie na obchodné riziká: váš kapitál môže byť v ohrození) otvoriť úplne zadarmo a bez vkladu. Je časovo neobmedzený a virtuálne peniaze možno kedykoľvek okamžite doplniť späť na základnú hodnotu 1000 dolárov.

Vklady a výbery peňazí

IQ Option ponúka pre vklady a výber peňazí tieto metódy: Platobné karty, Skrill, E-Wallet, Neteller, WebMoney (WME a WMZ), Yandex Money. Na výber peňazí sa daju použit bankové prevody.

Čo sa týka poplatkov, všetky vklady sú bez poplatkov. Výbery sú tiež bez poplatkov okrem bankového prevodu.