IQ Option

O IQ option

Tento broker vznikol v roku 2013 a v niekoľkých ohľadoch je unikátny a pre slovenských obchodníkov a záujemcov o binárne opcie. IQ Option Europe Ltd. sídli rovnako ako drvivá väčšina európskych regulovaných brokerov na Cypre a je regulovaný CySEC. Má oprávnenie poskytovať svoje služby aj v ostatných krajinách Európskej únie vrátane Slovenskej republiky.

IQ Option má viac ako 14 miliónov zákazníkov v 178 krajinách sveta, ktorým mesačne vyplatí okolo 5,7 milióna dolárov na výberoch ziskov, priemerne spracuje požiadavka na výber peňazí za jeden pracovný deň a denne realizuje viac ako tri milióny obchodov.

Návratnosť opcií patrí medzi najlepšie, vo vybraných obdobiach je u niektorých aktív 92% v prípade úspešného obchodu, štandardným maximom je potom 85% v prípade úspešného obchodu. Menšou nevýhodou je, že sa návratnosť počas dňa môže meniť s aktuálnymi trhovými podmienkami a niekedy potom môže byť lepšie neobchodovať, ak by u nášho aktíva klesla moc nízko.

IQ Option ponúka u binárnych opcií viac ako 70 podkladových aktív a kryje menové páry, akcie, komodity a akciové indexy. Ďalej potom je možné tiež obchodovať klasické opcie na viac ako 500 aktívach.

Typy účtov

Vedľa demo účtu zadarmo ponúka IQ Option dva účty pre obchodovanie so skutočnými peniazmi: Real a VIP. Minimálny vklad u Real je 10 dolárov a u VIP 3000 dolárov. Hlavným rozdielom medzi účtami je osobná podpora, vyššiu návratnosť u niektorých opcií a účasť zdarma vo vybraných súťažiach.

Kliknite na tento odkaz pre registrovanie (vrátane demo účtu).

Obchodná platforma

Obchodná platforma IQ Option je rýchla a umožňuje dobrú základnú technickú analýzu. Môžete jej spustiť v bežnom internetovom prehliadači alebo si ju stiahnuť a nainštalovať ako samostatnú aplikáciu. Existuje aj v mobilných verziách.

Platforma umožňuje zobraziť až 9 grafov naraz a ponúka mnoho rôznych časových rámcov (sekundové, minútové, štvrťhodinové, hodinové … až mesačné). Obchodná platforma IQ Option najlepšia, čo dnes u brokerov binárnych opcií môžete nájsť.

Demo účet

Demo účet si môžete u IQ Option (upozornenie na obchodné riziká: váš kapitál môže byť v ohrození) otvoriť úplne zadarmo a bez vkladu. Je časovo neobmedzený a virtuálne peniaze možno kedykoľvek okamžite doplniť späť na základnú hodnotu 1000 dolárov.

Vklady a výbery peňazí

IQ Option ponúka pre vklady a výber peňazí tieto metódy: Platobné karty, Skrill, E-Wallet, Neteller, WebMoney (WME a WMZ), Yandex Money. Na výber peňazí sa daju použit bankové prevody.

Čo sa týka poplatkov, všetky vklady sú bez poplatkov. Výbery sú tiež bez poplatkov okrem bankového prevodu.